MOTORIZOVANÉ BRÁNY A GARÁŽOVÁ VRATA: MALÝ DOPLNĚK, KTERÝ DENNĚ ZJEDNODUŠUJE ŽIVOT

Nechte se hýčkat domem, do kterého máte kdykoliv pohodlný a bezpečný přístup. Samozřejmě jen vy a vaši nejbližší. Pro ostatní se stane nedobytnou pevností. Otevřete si dveře dokořán k bydlení snů!

Chytrá garážová vrata a vjezdové brány

Přátelský domov neznamená se jen cítit dobře uvnitř čtyř stěn. Je to místo, které se stalo součástí vašeho života, kam se rádi vracíte. Domácí pohodu vám mohou ztěžovat zdánlivé drobnosti jako parkování před domem a ruční otevírání/zavírání brány a vrat. Nebo hledání dálkového ovládání. To vše může být minulostí! Ať už máte jakýkoli typ garážových vrat nebo brány, Somfy nabízí kompletní řadu motorů, které se přizpůsobí vašim požadavkům.

Instalací vhodného chytrého motoru pro vjezdové brány a garážová vrata je můžete ovládat odkudkoli – přímo z auta, ze své kanceláře nebo z dovolené. Jednoduše tak otevřete i nečekané návštěvě nebo kurýrovi. Když se vy sami přiblížíte k domovu, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovládání, v mobilní aplikaci nebo zadáte jednoduchý hlasový příkaz. Chytrá vrata i brána se před vámi automaticky otevřou a za vámi komfortně zavřou, takže vaše rodina i domácí mazlíčci budou v naprostém bezpečí.

Ovládejte inteligentní brány a garážová vrata dle libosti

Vyberte si ovládání vašich vrat i bran přesně podle svého životního stylu a konkrétních potřeb. Na výběr máte tradiční dálkový ovladač nebo mobilní aplikaci TaHoma, která vás poslechne na každý dotyk. Dokonce si můžete přidat do svého zařízení Asistenta Google a ovládat vše hlasovými pokyny. Například když se vaše dítě chystá na kole za kamarády. Pomocí hlasového příkazu Google snadno požádáte třeba i z kuchyně asistenta, aby otevřel vaši chytrou bránu nebo garáž a váš potomek může pohodlně vyjet.

Jak vybrat dálkově ovládaná garážová vrata a jejich pohon

Vytvořili jsme pro vás jednoduchý grafický průvodce, jak postupovat při výběru motorizovaných garážových vrat. A pokud si chcete přečíst více o tom, jaké jsou typy garážových vrat, jaké máte možnosti ovládání či jaký typ pohonu a příslušenství pro garážová vrata vybrat podívejte se na naši stránku Jak vybrat dálkově ovládaná garážová vrata a jejich pohon.

Výhody inteligentního přístupu

Těšit se můžete i z dalších benefitů, než je „pouhé“ automatické otevírání/zavírání brány a vrat při odjezdu nebo příjezdu domů:

 

 

  • Jděte si zaběhat nalehko bez starostí. Ať už si jdete zaběhat nebo jen na procházku, nemusíte se zatěžovat dálkovým ovladačem a klíči. V telefonu můžete mít nejen hudbu, která vás udrží v pohybu, ale i přístup k chytrému zámku dveří, bráně nebo garáži na pouhé jedno kliknutí.

     

  • Právě vám zavolal kurýr, že pro vás má zásilku, ale zrovna nejste doma? Žádný problém! Otevřete bránu na dálku! Doručovatel vám může vaši zásilku bezpečně umístit až na práh domu nebo do garáže. Po jeho odchodu zase vše zavřete.

 

Při vybavení vašeho domu je důležité myslet také na bezpečnost. Nezakopnout ve tmě vám pomohou inteligentní světla například od Philips Hue nebo si stačí pořídit mikromodul Izymo, který vaše „obyčejné“ světlo promění v chytré. Osvětlení můžete pak přidat do svého scénáře pro příjezd v aplikaci TaHoma a nejen že se automaticky otevře brána, ale také rozsvítí příjezdová cesta a v předsíni. Dalším doplňkem jsou například venkovní kamery nebo zabezpečovací sada Somfy Home Alarm.

S motorizovanou bránou nebo garážovými vraty připojenými k chytré domácnosti získáte domov, ve kterém budete žít pohodlněji a bezpečněji. Chcete vědět více o možnostech motorizace vaší brány nebo garážových vrat? Uvažujete o koupi nových a chtěli byste je ovládat na dálku? Neváhejte se na nás obrátit. Máme vyškolené odborníci na řešení motorizace a automatizace vjezdových brán a garážových vrat, kteří Vám pomohou s výběrem a instalací.

zdroj: Somfy.cz