Ovladače a čidla

Dálkové ovladače a čidla

Vše můžete jednoduše ovládat pouhým stisknutím tlačítka. Naše ovladače svou elegancí hravě zapadnou do každého interiéru. Přidejte do své automatizované domácnosti také sofistikovaná čidla a už nebudete muset myslet na to, abyste zatáhli markýzu před větrem. Čidla to zařídí za vás!
Nechte vaše zařízení chytrého domu přizpůsobit se vašemu životnímu rytmu.

Vyberte si správné řešení pro svůj projekt

Somfy vám pomůže realizovat váš projekt

Pomocí našich vícekanálových dálkových i nástěnných ovladačů lze ovládat chytré domácí prvky jednotlivě nebo všechny najednou.

Co říkáte na myšlenku o nic se nestarat a nechat svou domácnost ať se o vše postará sama automaticky? Systém automatizace TaHoma® switch za vás zatáhne všechny rolety, aktivuje alarm a zhasne světla, aniž byste museli chodit po místnostech a zmáčknout každý vypínač zvlášť.

V horkých letních dnech určitě oceníte automatické zatažení vašich žaluzií či rolet, aby se v domácnosti udržel chládek. O to se postarají sluneční, teplotní nebo větrná čidla, která komunikují se systémem TaHoma® switch. Nejen že se čidla postarají o příjemnou teplotu ve vaší domácnosti, ochrání navíc vaše stínění před možným poškozením způsobeným silným větrem či deštěm.

S dotazy vám rádi pomůžeme na zákaznické podpořenebo vám poradí naši proškolení specialisté Somfy Experti.

Najděte si svého Somfy Experta ve vašem okolí

 

Řada dálkových ovladačů a čidel

 

Řada Situo io

Designová kolekce dálkových ovladačů využívajících rádiovou technologii io-homecontrol.