Venkovní žaluzie

Chytré venkovní žaluzie

Motorizované venkovní žaluzie jsou prvním krokem k příjemnějšímu a pohodlnějšímu bydlení. Propojením do chytré domácnosti můžete chránit své soukromí a užívat si pohodlí, aniž byste o tom museli jakkoliv přemýšlet.
Předokenní žaluzie vám díky naklápění lamel pomohou plynule regulovat množství slunečních paprsků vnikajících do interiéru. Pomocí zapojení venkovních žaluzií do automatizace domácnosti v létě ušetříte náklady na klimatizaci a v zimě na vytápění. Doporučujeme také použít větrná čidla pro ochranu žaluzií i oken.

Rozhodněte se pro chytré venkovní žaluzie!

Somfy vám pomůže realizovat instalaci venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie poskytují ideální řešení pro efektivní správu světla ve vaší domácnosti a v případě potřeby zabraňují zvědavcům v pohledu dovnitř. Elektricky ovládaná venkovní žaluzie zajistí, že vaše domácnost zůstane v létě příjemně chladný a zamezí se tak přehřívání interiéru.

Venkovní žaluzie s motorovým pohonem vám nainstaluje odborník, který vám pomůže s výběrem  motorizace a ovládání na míru.

Náš kompletní sortiment se přizpůsobí všem vašim potřebám pomocí různých technologií a příslušenství.

Najděte si svého Somfy Experta ve vašem okolí 

 

Jak ovládat chytré venkovní žaluzie?

3 způsoby, jak ovládat svá zařízení pomocí TaHoma® switch

Kompletní řešení pro venkovní žaluzie

 

Motor pro venkovní žaluzie J4 io Protect

Univerzální motorizace io-homecontrol pro venkovní žaluzie.

J4 io Protect je inteligentní pohon navržený pro venkovní žaluzie.

Motor J4 io Protect disponuje detekcí překážek ve směru nahoru, ochranou při přimrznutí a automatickým zarovnáním, které zajišťuje vždy dokonalé vyrovnání lamel pro optimální úroveň vnitřního osvětlení.

Tento motor je vyroben ekologicky šetrným způsobem.
 

Zjistit více