Venkovní žaluzie

Chytré venkovní žaluzie

Motorizované venkovní žaluzie jsou prvním krokem k příjemnějšímu a pohodlnějšímu bydlení. Propojením do chytré domácnosti můžete chránit své soukromí a užívat si pohodlí, aniž byste o tom museli jakkoliv přemýšlet.
Předokenní žaluzie vám díky naklápění lamel pomohou plynule regulovat množství slunečních paprsků vnikajících do interiéru. Pomocí zapojení venkovních žaluzií do automatizace domácnosti v létě ušetříte náklady na klimatizaci a v zimě na vytápění. Doporučujeme také použít větrná čidla pro ochranu žaluzií i oken.

Rozhodněte se pro chytré venkovní žaluzie!

Somfy vám pomůže realizovat instalaci venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie poskytují ideální řešení pro efektivní správu světla ve vaší domácnosti a v případě potřeby zabraňují zvědavcům v pohledu dovnitř. Elektricky ovládaná venkovní žaluzie zajistí, že vaše domácnost zůstane v létě příjemně chladný a zamezí se tak přehřívání interiéru.

Venkovní žaluzie s motorovým pohonem vám nainstaluje odborník, který vám pomůže s výběrem  motorizace a ovládání na míru.

Náš kompletní sortiment se přizpůsobí všem vašim potřebám pomocí různých technologií a příslušenství.

Najděte si svého Somfy Experta ve vašem okolí 

 

Jak ovládat chytré venkovní žaluzie?

3 způsoby, jak ovládat svá zařízení pomocí TaHoma® switch

Kompletní řešení pro venkovní žaluzie

 

Motor pro venkovní žaluzie J4 io Protect

Univerzální motorizace io-homecontrol pro venkovní žaluzie.

J4 io Protect je inteligentní pohon navržený pro venkovní žaluzie.

Motor J4 io Protect disponuje detekcí překážek ve směru nahoru, ochranou při přimrznutí a automatickým zarovnáním, které zajišťuje vždy dokonalé vyrovnání lamel pro optimální úroveň vnitřního osvětlení.

Tento motor je vyroben ekologicky šetrným způsobem.
 

Zjistit více

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení