Chytrá domácnost

Zjednodušte si život pomocí chytré domácnosti

Vstupte do světa pokročilých technologií, které vám budou každý den zpříjemňovat bydlení. Naše systémy automatizace domácnosti si poradí s ovládáním stínění, osvětlení, pohání garážová vrata i vjezdové brány a zajišťují bezpečí vašeho domova.

 
 

Více klidu a jednodušší každodenní rutiny

Somfy vám pomůže vybrat nejlepší řešení když začínáte s chytrou domácností

Dříve byla automatizace domácnosti pouze pro omezenou skupinu lidí. Nyní jsou chytré rolety nebo žaluzie, automatizace přístupu a jiné funkce přístupné všem. Přidejte do svého domova nové technologie a funkce pomocí našeho řešení.

Výhody jsou zřejmé: ať už jste doma, nebo kdekoli jinde, snadno ovládejte, kontrolujte a automatizujte svá inteligentní domácí zařízení.

Chcete zatáhnout rolety a vypnout světla na jeden dotek? S naším inteligentním domácím systémem TaHoma® a jeho mobilní aplikací nemůže být nic jednoduššího.

Přemýšlíte jak začít s domácí automatizací? Máte specifické dotazy nebo požadavky a nenašli jste na ně odpovědi? Naši certifikovaní Somfy Experti vám poradí!

Najděte si svého Somfy Experta ve vašem okolí

 

Široká škála možností pro vaši domácnost

TaHoma® switch je kompatibilní s téměř 300 typy  produktů (od Somfy a největších značek vybavení do domácnosti) a poskytuje bezproblémový chod vaší chytré domácnosti.

Umožňuje také uživatelům ovládat domácí zařízení hlasem pomocí hlasového asistenta, jako je Amazon Alexa, Google Assistant nebo Siri.

Ekosystém Somfy TaHoma je každý rok vylepšen o novou kompatibilitu díky partnerskému programu So Open a vývoji inovativních řešení.

 

 

Jak ovládat svou chytrou domácnost?

3 způsoby ovládání zařízení pomocí TaHoma® switch

Vyberte si pro svůj projekt dokonalé řešení inteligentní domácnosti

 

TaHoma® switch

Chytré ovládání pro centralizaci a připojení vašich inteligentních domácích zařízení.