BFT Ranch C 275/600CN L
Kód: 2605601
Neohodnoceno
ranch
Skladem (centrální sklad)
Ranch C 275/600CN L
Detailní informace
Detailní popis produktu
VLASTNOSTI A OBLAST POUŽITÍ Fixní sloupek (patník), s výškou 500 až 800mm Ranch B 219/500 L, výška 500mm a průměr 220mm, se světýlky, dodávaný s přírubou Ranch B 219/500 L Inox, jako Ranch B 219/500 L, ale v nerezovém provedení Ranch B 219/700 L, výška 700mm a průměr 220mm, se světýlky, dodávaný s přírubou Ranch B 219/700 L Inox, jako Ranch B 219/700 L, ale v nerezovém provedení Ranch C 275/600CN L, výška 600mm a průměr 220mm, se světýlky, dodávaný s přírubou Ranch C 275/600CN L Inox, jako Ranch B 275/600CN L, ale v nerezovém provedení Ranch C 275/800CN L, výška 800mm a průměr 220mm, se světýlky, dodávaný s přírubou Ranch C 275/800CN L Inox, jako Ranch B 275/800CN L, ale v nerezovém provedení SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY Allu - Napájení 24V světýlek pro plynové výsuvné sloupky a fixní sloupky (až pro 80 sloupků) Flange Ranch C - Příruba pro Ranch C Návod ke stažení zde :