BFT Xpass B275/800C L INOX
Kód: 2612948
Neohodnoceno
xpas
Skladem (centrální sklad)
Xpass B275/800C L INOX
Detailní informace
Detailní popis produktu
VLASTNOSTI A OBLAST POUŽITÍ ANTITERORISTICKÝ K4 hydraulický výsuvný sloupek, s výškou 800mm Xpass B 275/800C L, výška 800mm, při výpadku proudu patník zajede Xpass B 275/800C L Inox, jako Xpass B 275/800C L, ale v nerezovém provedení Xpass B 275/800C L SD, jako Xpass B 275/800C L, ale při výpadku proudu zůstává vysunutý Xpass B 275/800C L SD Inox, jako Xpass B 275/800C L SD, ale v nerezovém provedení VÝHODY PRO UŽIVATELE A PROFESIONÁLY Hydraulický výsuvný protiteroristický patník K4 230 V. Výška sloupku 800 mm, průměr 273 mm, s LED světly ve vrchním dílu. V případě výpadku proudu se sloupek automaticky zasune. Ocelová verze s nátěrem. Barva RAL podle objednávky. Včetně základové skříně. 'Řídící jednotka Perseo CBE Výkonná řídící jednotka až pro 4 výsuvné sloupky (paralelně) Napájení řídící jednotky: 230V Napájení motorů: 230V Hlavní vlastnosti: vyjímatelné svorky, programování pomocí displeje, zabudovaný přijímač Automatické zavření Samostatné otevírání a zavírání Předzvěst majáku Režim “mrtvý muž” Protokol U-Link SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY Perseo CBE - Univerzální řídící jednotka pro 1 až 2 sloupky Xpass 800 Alarm- Poplašný alarm, na objednání montovaný během výroby Totem Unit - Modul pro spodní a horní část kontaktního sloupku, pro umístění řídící jednotky a příslušenství TCAP - Horní kryt pro kontaktní sloupek TLights - Horní kryt pro kontaktní sloupek se semaforem s LED 360°   TPF - Instalační a upevňovací základna pro kontaktní sloupek Návod ke stažení zde :